Herrmanns Srnčí s BIO brambory, mrkví a meruňkami 500 g SLEVA

Herrmanns Srnčí s BIO brambory, mrkví a meruňkami 500 g SLEVA

 Popis: 

suché sypké hrubomleté přírodní krmivo vhodné také k částečnému BARFování ze srnčího masa s bramborovými vločkami, karotkou, meruňkou, jablkem a medem v certifikované BIO kvalitě. Stačí zalít vlažnou vodou a po chvíli podávat. Bez lepku, bez laktózy, bez obilnin.

Živé krmivo – Pro zachování bioaktivity živin, vitamínů a enzymů jsou maso a rostlinné složky sušeny teplým vzduchem při teplotě do 50 °C. Tímto nákladným, ale šetrným způsobem konzervace pomalým sušením se Herrmann‘s krmivo blíží živé stravě.

BIO kvalita – Srnčí maso v tomto krmivu je ze zvířat z volné přírody, kde měla zcela přirozenou výživu (žádná průmyslová krmiva s lacinými plnivy a umělými vitamíny) - prakticky BIO kvalita (jen bez certifikátu). Rostlinné komponenty krmiva jsou BIO certifikovány.

Ideální s BARFem – Toto krmivo se díky velkému obsahu masa a bioaktivitě blíží přirozené výživě BARF. Částečné BARFování s tímto krmivem, které kromě masa obsahuje také rostlinné složky s vlákninou a organické minerální látky, zvyšuje bioaktivitu výživy a blíží se tak přirozené výživě psů.

Složení krmiva

35 % sušené srnčí maso a vnitiřnosti (60% svalovina, 25% srdce, 12% plíce, 3% játra), 25% BIO bramborové vločky, 20,5% BIO mrkev karotka, 10% BIO kokosové vločky, 4% BIO meruňka, 3% BIO jablko, 1,5% mleté BIO vaječné skořápky, 1% BIO med – 65% z kontrolované ekologické produkce. Původ masa Německo.

Analytické obsahy a složky

Hrubý protein 26,4 % • hrubý tuk 14,4 % • hrubá vláknina 3,6 % • hrubý popel 5,4 % • vlhkost 7,5 %.

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Krmivo Herrmann‘s neobsahuje žádné syntetické látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, anorganicky vázané minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Složeno je pouze z přírodních organických komponentů >> proto je dobře přijímáno a nezatěžuje orgány látkové výměny.

Doporučené dávkování na jeden den

Před prvním odsypáním do misky krmivo v sáčku promíchejte (těžší kousky masa klesají dolů). Vhodnější je nabírat krmivo ze sáčku šálkem na kávu nebo hrnečkem na čaj.

Následující doporučení se vztahuje na dávkování krmiva v suchém stavu:

  • Mladí psi 2–6 měsíců: 2 % tělesné hmotnosti zvířete.
  • Starší psi od 6 měsíců: 1–1,5 % tělesné hmotnosti zvířete.

Zalití vodou

Krmivo v misce zalijeme přiměřeným množstvím teplé vody (obvykle 1:2 až 1:2,5) a necháme 15–30 minut odstát. Pro ochranu enzymů a vitamínů v jednotlivých složkách krmiva by teplota vody neměla být vyšší než 50 °C (to je teplota kdy ve vodě ještě udržíme ruku). Ze 100 g krmiva vznikne přibližně 300 – 350 g hotového krmiva.

Částečný BARF

Při částečném BARFování se syrovým masem podáváme například ráno krmivo a večer syrové maso, nebo pár dní krmivo a pak zase pár dní syrové maso (dle potřeby a situace). Sypké krmivo Herrmann’S můžeme také přimíchat do syrového hrubomletého masa.

Přísná BIO kriteria

Výrobce BIO krmiv pro psy a kočky Herrmanns je certifikován sdružením Biokreis (www.biokreis.de). Německý svaz ekologicky produkujících zemědělců Biokreis má velmi přísná kriteria pro BIO produkci, která u producentů a zpracovatelů pravidelně kontroluje nezávislý institut Lacon (www.lacon-institut.com).

 

 Název: Herrmanns Srnčí s BIO brambory, mrkví a meruňkami 500 g SLEVA

 Cena s DPH: 250

Cena s DPH: 250 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

Ve středu 3. 6. zavřeno

ROZVOZY PROVÁDÍME KAŽDÝ DEN před nebo po pracovní době

DOPRAVA ZDARMA

PPL - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

zboží v e-shopu: 1610 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Lucie Chovancová
tel: 777 807970
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Jamnická 6/5, 746 01 Opava Vlaštovičky
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

Chovatelská stanice

Bohemia Luaro
Československý vlčák
www.ceskoslovenskyvlcak.eu

 

Copyright 2010-2020 masokrmiva.cz