Aptus Apto-Flex sirup 500ml

Aptus Apto-Flex sirup 500ml

 Popis: 

Sirup Aptus Apto-Flex je veterinární doplněk stravy určený pro kloubní výživu psů a koček. Je obohacen o aktivní látky jako hydrolyzovaný kolagen, MSM (metylsulfonylmetan), glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, kyselina hyaluronová a brusinkový extrakt. Lze jej využívat preventivně, či jako terapeutický prostředek při léčbě poúrazových nebo pooperačních stavů. Podávat jej můžete zvířatům různého věku.

Aptus Apto-Flex je veterinární nutriční doplněk, který je určený pro psy a kočky. Jedná se o solubilní chondroprotektivum nového typu, které vzniklo díky ideálnímu namixování tradičních substancí používáných pro podporu chrupavek a vazů. Těmito látkami jsou glukosamin sulfát, chondroitin sulfát a MSM. Tento koktejl byl dále obohacen o vysoce účinnou kyselinu hyaluronovou a kolagen. Účinné látky jako kyselina hyaluronová jsou hlavní součást kloubní tekutiny, pomocí níž je chrupavka měkká, pružná a vazká. Další účinná látka je kolagen, který má funkci stavební, ochrannou a výživnou. MSM je přírodní zdroj organické síry fungující jako silný antioxidant. Chondroitin sulfát se vyznačuje protizánětlivými účinky a je základní složkou kloubní chrupavky. Glukosamin sulfát je obsažen v kloubních vazech a působí preventivně před rozvojem osteoatritidy.

Výrobek lze podávat z preventivních důvodů u psů velkých a obřích plemen, psů sportovních, obézních, starších, ale i u rychle rostoucích štěňat. V takovémto případě slouží produkt jako prevence arthritidy, výživa, ochrana a regenerace chrupavek a vazů v kloubech a celkově zlepšuje hybnost zvířat. Možná je i forma terapeutického podávání v situaci po chirurgických ortopedických zákrocích, při dysplaziích kloubů, při osteoarthritidě nebo v případě bolestivosti pohybového systému. Podáváním dochází ke zrychlení a usnadnění hojení, snížení bolestivosti při pohybu, usnadnění pohyblivosti kloubů a zpomalení progrese artrózy.

 

 Název: Aptus Apto-Flex sirup 500ml

 Cena s DPH: 890

Cena: 890 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

Nové rozvozové trasy: 

Malé Hoštice - Velké Hoštice - Kravaře - Bolatice - Štěpánkovice - Kobeřice - Hněvošice - Služovice - Pusté Jakartice

Štítina - Komárov - Raduň - Chvalíkovice - Branka u Opavy

Minimální objednávka pro výše zmíněné trasy je

2000 Kč + dopravné 150 Kč

 

DOPRAVA ZDARMA

Kurýrem - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

zboží v e-shopu: 1229 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Hana Suchánková
tel: 728436946
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Mahenova 493/1a, 74707 Opava
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

...

 

Copyright 2010-2023 masokrmiva.cz