Krmiva Hulín Doplňkové krmivo pro psy - pro BARF 1kg

Krmiva Hulín Doplňkové krmivo pro psy - pro BARF 1kg

 Popis: 

Granulované, doplňkové krmivo z rostlinných surovin, s rybím tukem a pivov. kvasnicemi. Určené jako příloha k syrovému i vařenému masu. Nekrmit samostatně nebo s granulemi! 
Obsahuje :  extrudované suroviny - jáhly ( loupané proso ), pohanka, bramborová moučka, zelený hrách, kukuřičné klíčky, lněné semínko, rýže.
Sušené rostlinné suroviny:  Jablečná dřeň, pšeničné klíčky, sušená kořenová zelenina - mimo celeru, Svatojánský chléb, hnědá mořská řasa Kelpa, sladový květ.
Živočišné suroviny:  Pivovarské kvasnice, vaječné skořápky, sušená vejce - melanž, lososový olej.
Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva:  Hrubý protein - 14 %. Tuk – 8 %. Vláknina - 6,6 %.  Sacharidy - 5 %. Popel - 6,3 %. Škrob 23,5 %. NaCl - 0,3 %. 
Vitamíny - přirozené ze surovin:  A – 750 mj., C - 116 mg., D3 – 105 mj., E - 25 mg, B1 – 9,2 mg, B2 – 6,4 mg, B3 = Niacin - 32,7 mg, B6 - 4,3 mg, B12 - 2,6 mcg, B8 = Cholin – 78,2 mg, Beta karoten - 1,4 mg.
Minerály přirozené ze surovin:  Ca – 2,3 %, P – 1 %, NaCl – 0,5 %, Mg - 0,8 %, Cu – 6,8 mg, Fe – 96 mg, Zn – 35 mg, Se – 0,2 mcg, Jód - 30,2 mg.
Poznámka: Sacharidy pochází z ovoce a zeleniny, jde tedy o jednoduché cukry - fruktózu a glukózu, které jsou pro psa přijatelné. Popel je označení zbytku při spálení jednotky směsi, při laboratorních rozborech. Je to nespalitelný podíl a jde převážně o minerální látky. ( Nejde o popel přidaný do krmiva! ). Při přídavku 20% do masa se však všechny hodnoty 5x sníží, takže pes v jedné dávce dostane jen 1% sacharidů, 5% škrobů, atd.
Charakteristika:  Doplňkové krmivo je určeno jako příloha pro příznivce BARFování, tzn. krmení psů syrovým masem. Lze jej však použít i při krmení vařeným masem. Výborným tahem, pro zlepšení chuti i nutriční hodnoty, je zalít granule k masu ještě vývarem z něj, či z kostí! Doplňkové BARF krmivo je granulováno za studena, do granulí o průměru 8 mm a délce cca 25 - 35 mm. Má světle hnědou barvu a jemnou vůni po rostlinných surovinách a kvasnicích. Ve vodě granule ani trochu nebobtnají, ale postupně se rozpadají ! Nehrozí tudíž torze žaludku.
Krmivo neobsahuje žádné konzervanty ani barviva !
Jelikož jde o doplněk k masité stravě, je surovinové složení tomu přizpůsobeno tak, aby doplněk dodával to, co se v mase vyskytuje minimálně, což je především přirozená vláknina, některé vitamíny a minerály, nenasycené mastné kyseliny, stopové prvky, antioxidanty, jód, aj.
Naše krmivo pro BARFování neobsahuje pšenici ( ani jiné obiloviny ), která se vyznačuje vysokým podílem obilné bílkoviny - lepku, který může být pro psa potencionálním alergenem.
Vlákninu zajišťuje především extrudovaná pohanková mouka - mletá z neloupaných pohankových zrn, sušená jablečná dřeň, sladový květ, pšeničné klíčky, kukuřičné klíčky a svatojánský chléb.
Vitamíny a minerály jsou pouze přirozeného původu. Zajištují je hlavně pivovarské kvasnice, krmné kvasnice, zelenina, klíčky, sušená vejce a moučka z vaječných skořápek. Nenasycené mastné kyseliny jsou nejvíce zastoupeny v lososovém oleji a lněném semínku.
Probiotikum je ve formě inaktivovaných kvasnic, pro zlepšení přirozené imunity a kvality trávení.
Doporučené použití:   Krmivo je pouze doplňkem k masité stravě při tzv. BARFování.

 

 Název: Krmiva Hulín Doplňkové krmivo pro psy - pro BARF 1kg

 Cena s DPH: 50

Cena s DPH: 50 Kč

Košík je prázdný.

DOPRAVA ZDARMA

PPL - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz při nákupu nad 500 Kč

DÁREK ZDARMA

Ke každé objednávce zaslané PPL :-)

zboží v e-shopu: 1215 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Lucie Chovancová
tel: 777 807970
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Jamnická 5, 746 01 Opava Vlaštovičky
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

Chovatelská stanice

Bohemia Luaro
Československý vlčák
www.ceskoslovenskyvlcak.eu

 

Copyright 2010-2019 masokrmiva.cz