Maso & krmiva

cdVet Minerální sprej na kůži a srst 100 ml

cdVet Fell und Haut Mineralspray
Cena s DPH
390,00 ,-
Cena bez DPH
322,31 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Fell und Haut Mineralspray (Minerální sprej na kůži a srst)

s Aloe Vera, čajovníkovým olejem a se solí z mrtvého moře je přírodní ošetřovací a výživný přípravek na pokožku a srst. Minerální sprej intenzivně ošetřuje a čistí od substancí, které způsobují svědivost (sekret z odpadních látek, lupy, kousance parazitů, vpichy hmyzu).
Obsažená Aloe Vera zklidňuje podrážděnou pokožku.
Éterický čajovníkový olej minerálního spreje kromě svých ošetřovacích dovedností také chrání psy (prevence) proti vnějším parazitům (klíšťata, blechy, vši, roztoči, všenky) a hmyzu, které odpuzuje.

Pumpičkový sprejem přípravek nastříkáme na srst proti růstu a případně krátce vmasírujeme (nestříkáme  do očí ani do nosu)


SLOŽENÍ:
Voda, Aloe Vera, sůl z mrtvého moře, čajovníkový olej, emulgátor, levandulový olej, olej z kakostu (geranium) , balmín košťatý
Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: přípravek cdVet Minerální sprej na kůži a srst neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze z čistě přírodních komponentů a proto nemá žádné vedlejší účinky.
 

POUŽITÍ
Skleněnou lahvičku před použitím důkladně protřepeme a tahem sundáme ochranné průhledné víčko. Rozprášenou mlhovinu přípravku nastříkáme při ochraně proti vnějším parazitům na povrch těla zvířete (nestříkáme do očí ani do nosu).

Při ošetřování postižených míst na pokožce nastříkáme mlhovinu proti směru růstu srsti. Pokožku případně s citem jemně promasírujeme a účinné látky přípravku necháme působit (neutíráme, ani neoplachujeme). Minerální sprej skladujeme v chladu a temnu. 


 

Fotky produktu