Maso & krmiva

Vzorek & Pamlsek cdVet Fit-Crock Štěně 200 g

až 65% jehněčího masa
Cena s DPH
20,00 ,-
Cena bez DPH
17,39 ,-
Počet

Popis produktu

Za studena lisované (neextrudované) krmivo cdVetFit-Crock Štěně s přírodními vitamíny a bylinami – také velmi chutný a zdravý pamlsek. Obsahuje 50 až 65% jehněčího masa a dostatek vlákniny k čištění střev. Vyvinuto přírodními léčiteli – blíží se přirozené syrové stravě BARF – proto lze s BARFem dobře kombinovat. Větší obsah bílkovin, tuků a vápníku tvoří optimální základ výživy štěňat.

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Štěně:

Maso a vedlejší produkty živočišného původu (12,8% jehněčí & ovčí moučka, 11% krevní moučka, 4% hovězí tuk), kukuřice, rýže, moučka z mořských ryb, dřeň z řepy, mrkev, melasa, kukuřičné klíčky, mléko a mléčné výrobky, pivovarské kvasnice, přírodní za studena lisovaný sojový olej, lněné semínko, zvápenatělé mořské řasy, řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn.


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Štěně: 

Hrubý protein: 25,50%, hrubý tuk: 9,4%, hrubá vláknina: 4%, hrubý popel: 6,4%, vápník: 1,49%, fosfor: 0,76%Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je vyšší nežli u krmiv pro psy dospělé. Současně je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu štěňat rodinných psů (nadbytek bílkovin a tuků musí organismus s následky přetížení vyloučit).

Fotky produktu