Maso & krmiva

Dog&Dog Wild Regional Ocean 2 kg

pro dospělé psy všech plemen a velikostí i těhotné a kojící feny
Cena s DPH
542,00 ,-
Cena bez DPH
471,30 ,-
Počet

Popis produktu

Dog & Dog Wild - Reginal Ocean 2kg krmivo pro dospělé psy všech plemen a velikostí i těhotné a kojící feny, obsahující širokou škálu divokých ryb ulovených na otevřeném moři, jako jsou modré ryby, losos a treska, doplněné vejci, zeleninou, ovocem a květinami, ideální pro psy preferující ryby bohaté na Omega 3.

  • bez lepku (bez obilnin)
  • bez hlíz (brambory, tapioka)
  • regionální ryby
  • nízký glykemický index
  • 70% živočišných složek, 30% květin, ovoce, zeleniny, vitamínů a minerálů, 0% obilovin, brambor, tapioky
  • ideální pro zlepšení zdraví srdce a kloubů

Divoké tresky ulovené v severním moři - typické divoké ryby, které vyrostly ve velmi chladných slaných vodách a byly chyceny v severním moři v Německu, kde jsou loveny v rámci udržitelných programů rybolovu, aby se přecházelo jejich vyhynutí. Jelikož treska je dravá ryba, stravuje se převážně rybami bohatými na omega 3 mastné kyseliny, je velmi užitečná pro podporu zdraví.

Divoce žijící ryby ulovené v baltském moři - obecně jmenované - modrá ryba - zahrnuje ryby malých rozměrů jako jsou ančovičky, sleďi, sardinky, šproty a makrely. Tyto druhy ryb mají konzistentně vysoký obsah omega 3 mastných kyselin, protože mají příležitost vstřebat tyto velmi důležité prvky přímo prostřednictvím svojí výživy.

Divoký losos ulovený v oceánu - Maso je lépe vyzrálé s nižším obsahem tuku ve srovnání s chovanými lososy, je má více kvalitních proteinů a základních omega 3 masných kyseliny (hlavně EPA a DHA)

Rozmarýn pěstovaný na evropských pláních - Produkt je přirozeně konzervován léčivými rostlinami jako je rozmarýn a přírodními extrakty s vysokým obsahem vitamínu E.

Zelený hrášek pěstovaný ve Francii - vařený sušený zelený hrášek má nižší glykemický index (22) ve srovnání s rýží (66/69), kukuřicí (59), banány (58), pšenící (42/48) , cizrnou (31/36) a čočkou (28/37). Lepší absorpce glukózy u hrachu zabraňuje rychlému nárůstu glykemických hodnot, jako je u obilovin a brambor, který způsobuje náchylnost k onemocnění cukrovkou.

Italské kaštany - rostou v zalesněných kopcích od 200 do 800 metrů nad mořem. Mezi nutriční vlastnosti kaštanu patří velmi dobrý obsah minerálů a vitamínů skupin A, B a C. Jsou přirozeně bez lepku.

  • Složení: mořská modrá ryba sušená (28%), hrách, čerstvě připravený mořský losos sušený (17%), živočišný tuk, zlomky kaštanů, mořská treska sušená (6%), hydrolyzované živočišné proteiny, vejce, květy ibišku (0,192%), květy šípkové růže a převislé růže (0,024%), maliny (0,008%), ostružiny (0,008%), jahody (0,008%).
  • Nutriční doplňkové látky na 1kg: Vitamín A 7.200 M.J., vitamín D 720 M.J., Pentahydrát síranu měďnatého (Měď) 30,95 (7,88)mg. Technologické doplňkové látky: Antioxidanty: Tokoferolové extrakty z rostlinných olejů 36mg, Senzorické doplňkové látky: přírodní látky botanicky definované: Extrakt z rozmarýnu 105mg.
  • Analytické složky: Hrubý protein 40,4%, Hrubá vláknina 1,8%, Hrubé oleje a tuky 18,5%, Hrubý popel 8,6%

Fotky produktu