Maso & krmiva

Lunderland Hovězí dršťky 300 g

100% hovězí drštky
Cena s DPH
53,00 ,-
Cena bez DPH
46,09 ,-
Počet

Popis produktu

Doplňují dobré bakterie pro zdravou střevní floru, také výborná pochoutka pro psy a kočky

Hrubomleté konzervované hovězí neprané zelené dršťky Lunderland Pansen pro psy a kočky bez přídavku rostlinných složek, aromat, barviv, konzervačních látek a bez umělých vitamínů.

Složení: 100% hovězí drštky (žaludky) 50% bachor, 20% čepec, 20% kniha, 10% sléz (neprané zelené masité dršťky)

Střevní flora - Neprané zelené dršťky jsou nedílnou součástí výživy psů a koček. Dršťky obsahují zbytky zfermentované rostlinné potravy, které organismu psů a koček dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní floru.

BIO kvalita - Díky přirozené stravě a volnému chovu na pastvě obsahují hovězí dršťky minimum toxických odpadů. Proto nezatěžují organismus našich psů a koček - prakticky BIO kvalita (jen bez certifikátu).

Analytické složky: hrubý protein: 15,3%, hrubý popel: 0,6%, vlhkost: 75,1%, hrubý tuk: 8,5%, hrubá vláknina 0,5%, vápník 0,02%, fosfor 0,08%; stravitelné bílkoviny 88,8%

Doporučená krmná dávka na 1 den

Rámcová denní krmná dávka je 2,5 až 3 % z ideální hmotnosti kočky nebo psa. Níže je příklad průměrné denní dávky masa pro mírně nebo běžně aktivní zvířata.

● Kočka o hmotnosti 3 kg krmíme 100 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 3 dny

● Pes o hmotnosti 5 kg krmíme 150 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 2 dny

● Pes o hmotnosti 10 kg krmíme 300 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 1 den


Upozornění: Zelené dršťky jsou neprané žaludky, obsahují tedy ještě zbytek natráveniny a v případě syrového masa také dobré bakterie, proto mají masa s jejich obsahem výrazné aroma a může docházet k odchylkám nejen ve vůni, ale i v barvě (jde navíc o čistě přírodní produkt). Jejich nepříjemný zápach tedy neznamená, že je maso zkažené, jde o přirozenou vlastnost zelených drštěk.

Fotky produktu