Maso & krmiva

Lunderland Hovězí hrtan 800 g

100% maso z hovězího hrtanu
Cena s DPH
97,00 ,-
Cena bez DPH
84,35 ,-
Počet

Popis produktu

Vápník a kolagen z chrupavek podporují klouby a pohybový aparát

Hrubomleté konzervované maso z hovězího hrtanu Lunderland Kehlkopf pro psy a kočky bez přídavku rostlinných složek, aromat, barviv, konzervačních látek a bez umělých vitamínů

Složení konzervy - 100% maso z hovězího hrtanu (řeznicky neopracovaný hrtan z porážky obsahuje maso z krku, pojivové vazivo a měkké chrupavky z hrtanu).

Vápník a kolagen - Chrupavky obsahují kromě jiných stavebních látek také velký podíl minerálních látek. Bohatě zastoupený vápník a kolagen podporují zejména pohybový aparát (klouby, vazy, šlachy).

Původ masa - Původ tohoto kvalitního hovězího masa je Německo. Zvířata převážně z volného chovu měla přirozenou výživu na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak senáž nebo siláž (přirozeně zfermentovaná tráva nebo rostliny kukuřice). Žádná průmyslová krmiva s umělými vitamíny a konzervanty.

BIO kvalita - Díky přirozené stravě a volnému chovu na pastvě obsahuje hovězí maso minimum toxických odpadů. Proto nezatěžuje organismus našich psů a koček - prakticky BIO kvalita (jen bez certifikátu).

Analytické složky: hrubý protein: 16,3%, hrubý popel: 1,3%, vlhkost: 76,3%, hrubý tuk: 7,5%, hrubá vláknina 0,6%, vápník 0,25%, fosfor 0,18%; stravitelné bílkoviny 88,1%

Doporučená krmná dávka na 1 den

Rámcová denní krmná dávka je 2,5 až 3 % z ideální hmotnosti kočky nebo psa. Níže je příklad průměrné denní dávky masa pro mírně nebo běžně aktivní zvířata.

● Kočka o hmotnosti 3 kg krmíme 100 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 3 dny

● Pes o hmotnosti 5 kg krmíme 150 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 2 dny

● Pes o hmotnosti 10 kg krmíme 300 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 1 den

Fotky produktu