Maso & krmiva

cdVet Odčervovací byliny pro psy 25 g

přírodní odčervovací byliny
Cena s DPH
550,00 ,-
Cena bez DPH
478,26 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Odčervovací byliny pro psy (Wurm-O-Vet fur Hunde) je přírodní sypký doplněk výživy z bylin a zeleninových extraktů, který obzvláště při napadení zažívacího traktu vnitřními parazity (začervení) napomáhá zlepšení příjmu živin. ContraWurm dodá střevům psa určité byliny, které červy ochromí (dostanou křeč a pustí se střevní stěny). Zeleninové extrakty následně zvýší střevní motoriku a tím se pes červů spolu se střevním obsahem (dříve než pomine ochrnutí červů) zbaví. Odčervovací dávka se podává dvakrát po sobě v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Vzorem pro recepturu tohoto přírodního produktu je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin se lze zbavit červů ve střevě. Pro některé majitele psů může být nepříjemným projevem tohoto přirozeného odčervení bez chemie a nervových jedů řídká a častější stolice v následujících hodinách, které je vhodné strávit na velké procházce (cca 3 až 4 hodiny).

Složení cdVet Wurm-O-Vet:

Specielní bylinná směs cdVet receptury, zeleninové extrakty.


Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk stravy cdVet ContraWurm Hund neobsahuje žádné syntetické látky (nervové jedy, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.


Jak často psa odčervovat ?

Budoucí psí mámy odčervujeme tři až pět dní před krytím a čtrnáct dnů před porodem. Štěňata odčervujeme (společně s matkou) ve dvou, čtyřech, šesti a osmi týdnech. Po společném odčervení mámy a štěňat pak samotná štěňata odčervujeme jednou měsíčně až do stáří půl roku. Dospělé psy krmené převážně hotovými (průmyslově vyráběnými) krmivy doporučujeme odčervovat pravidelně 4 až 6 x ročně. Ostatní dospělé psy krmené z větší části pestrou výživou (doma vařená, lisovaná, syrová strava apod.) doporučujeme odčervovat cca 2 až 4 x ročně.


Krmné doporučení cdVet Wurm-O-Vet:


Dva po sobě jdoucí dny podávejte vždy ráno cca:

Pes do 20 kg – 1,5 odměrky na 10 kg váhy
Pes nad 20 kg – 2,5 odměrky na 20 kg váhy
Kočky – 1 – 2 g každá dávka (podle váhy)

Po 10 – 14 dnech tento postup, opět ve dvou po sobě jdoucích dnech, zopakujte.

Odměrka je uvnitř dózy. Jedna odměrka odpovídá hmotnosti odčervovacího prášku ContraWurm cca. 0,7 gramu.

Fotky produktu