Maso & krmiva

cdVet Bio Pupalkový olej 50 ml

přírodní antiseptikum, dodává esenciální mastné kyseliny
Cena s DPH
499,00 ,-
Cena bez DPH
433,91 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Nachtkerzenöl (olej z pupalky dvouleté)

je vysoce hodnotný a bohatý dodavatel životně důležitých esenciálních mastných kyselin jako například kyselina linolová nebo kyselina gamma linolová.
Za studena lisovaný, 100% čistý olej z pupalky dvouleté jako doplněk výživy pomáhá předcházet civilizačním chorobám a při řešení problémů spojených s těmito chorobami způsobených obvykle přírodě vzdálenou a jednostrannou výživou (často jen extrudovaná krmiva)

pupalkový olej
- přispívá k rychlejšímu odeznění příznaků civilizačních chorob(alergie, svědivost, záněty, kožní problémy)
- zajišťuje extrémně vysokou podporu organismu
-  jeho mimořádně kvalitní esenciální mastné kyseliny jsou natolik disponibilní, že olej dokáže prostoupit i povlakem dosud řádně nevyčištěných střev a tím začne rychle uspokojovat potřeby organismu (syntézy) v oblasti esenciálních mastných kyselin.

SLOŽENÍ:
Čistý olej (100%) z pupalky dvouleté, lisovaný za studena podle DAB (Deutsches Artznei Buch / německá lékařská kniha)

Poznámka:  cdVet pupálkový olej pochází z kontrolovaných Bio-zdrojů a je s běžnými oleji zcela nesrovnatelný >> Jedná se o čistý olej  lisovaný za studena (proto bez karcinogenů). Běžné oleje jsou zpravidla získávány levnější technologií horké rafinace.Dávkování a krmné doporučení cdVet pupálkového oleje:

● Malý pes a kočky: ……….  1 kapka
● Střední pes: ……………… 3 kapky
● Velký pes: ………………...  5 kapek


Balení: Skleněná tmavá lékárenské lahvička s integrovaným plastikovým kapátkem uzavřena šroubovaným víčkem. Obsah lahvičky 50 mililitrů. Celková hmotnost oleje 45,628 gramu. Hmotnost jedné kapky oleje 0,039 gramu. Počet kapek v lahvičce 1170.

Fotky produktu