Maso & krmiva

Lněný olej Fit BARF Futter-Öl 1000ml

Lněný krmný olej - pro energii
Cena s DPH
799,00 ,-
Cena bez DPH
694,78 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Fit BARF Futter-Öl (krmivový / krmný olej)
je rostlinný olej pro základní doplnění výživy v oblasti esenciálních mastných kyselin, který je koncipován jako optimální nosič energie. Fit-BARF Futter-Öl je širokospektrální olej sestávající z velmi kvalitních (za studena lisovaných) rostlinných olejů. Základ tohoto přirozeného doplňku výživy tvoří za studena lisovaný lněný olej v potravinářské kvalitě. Dále obsažené funkční (terapeutické) oleje (pupalkový, z pšeničných klíčků, z dýňových semínek a olej arganový) zajišťují rozšířené zaopatření organismu. Díky kombinaci oleje lněného s oleji terapeutickými je krmný olej cdVet Fit-BARF výborný dodavatel energie a současně významný zdroj vitálních látek v jednom produktu. Krmný olej Fit-BARF doplňuje o esenciální mastné kyseliny každý druh výživy (hotová, syrová, vařená). Ideální je však především jako pravidelný doplněk výživy k syrové stravě (BARF), kde zjednodušuje opatřování různých druhů olejů. Oleje jsou lisovány šetrně podle DAB - Deutsches Artznei Buch (německá lékařská kniha) což garantuje zachování hodnot obsažených přírodních látek.

Složení cdVet Fit BARF oleje:

Lněný olej, pupalkový olej, olej z pšeničných klíčků, olej z dýňových semínek, arganový olej.

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: cdVet Fit BARF Futter-Öl neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čisté oleje lisované za studena podle DAB (proto bez karcinogenů). Proto nemůže mít vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.


Obsah přírodních složek:

Hrubý protein < 0,3%, hrubý tuk 99,6%, hrubá vláknina < 0,5%, hrubý popel < 0,4%


Doporučené denní dávkování:

Malí psi ½ čajové lžičky, střední psi 1 čajová lžička, velcí psi 1 a ½ čajové lžičky.

 

Skladování a spotřeba

Po otevření olej spotřebujeme do šesti týdnů a současně olej po otevření uchováváme v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce).


Fotky produktu