Maso & krmiva

cdVet Fit-BARF Sensitive 700g

zelenina, semínka, kvasnice, klíčky, byliny
Cena s DPH
440,00 ,-
Cena bez DPH
382,61 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Fit-BARF Sensitive

je přírodní doplněk výživy pro psy a kočky:
- ze zeleniny (topinambur, řepa, mrkev)
- ze semínek lnu a černuchy damašské
- z kvasnic, klíčků
- z cdVet bylin (kopřiva, bříza, ostropestřec, smetanka)

doplňuje každý druh výživy
- o vitamíny skupin A,E,B,
- esenciální mastné kyseliny a
- o balastní látky (důležité pro kondici a očistu střev).
podporuje látkovou výměnu a trávení

Dietetické vlastnosti receptury Fit-BARF Sensitive oceníme také při tvorbě
- dietního plánu pro redukční dietu
- při potížích se slinivkou břišní
- při cukrovce a ostatních poruchách látkové výměny

Fit-BARF Sensitive je zdařilý doplněk cdVet programu (bez obilovin), který při pravidelném přikrmování (3 až 5 krát týdně) přináší do jídelníčku našich psů a koček kromě vítaného zpestření také potřebnou vyrovnanost.Složení
Topinambur hlíznatý, červená řepa, mrkev (karotka), lněná semínka, pivovarské kvasnice, semena z černuchy damašské, sladové klíčky, směs cdVet bylin: kopřiva (listy), bříza (listy), ostropestřec mariánský (listy), listy a kořeny ze smetanky lékařské (pampeliška).

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk výživy cdVet Fit-BARF Sensitive neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.


Krmné doporučení cdVet Fit-BARF Sensitive:
Hmotnostní poměr podávané čerstvé zeleniny (ovoce) při syrové nebo vařené výživě tvoří 10 až 25 procent (při krmení suchým krmivem je hmotnostní poměr syrové zeleniny 30 až 50 procent). cdVet Fit-BARF Sensitive podáváme (protože je sušený) v množství, které odpovídá 10 až 15-ti procentům obvyklého podílu syrové zeleniny nebo ovoce v krmné denní dávce:

Kočka a malý pes do 10 kg: ……….… cca 3 až 6 gramů

Střední pes 10 až 30 kg: ….............… cca 6 až 12 gramů

Velký pes nad 30 kg: ……………….... cca 12 až 18 gramů
 

Způsob podávání cdVet Fit-BARF Sensitive:
Příjemně vonící cdVet byliny, semínka a hrubě mleté zeleninové složky doplňku výživy Fit-BARF Sensitive optimálně doplňují každý druh výživy (hotová, syrová, vařená). Po zamíchání do namočeného (nebo vlhkého) krmiva je Fit-BARF zvířaty s velkou chutí přijímán.

Při podávání syrového masa se byliny a zelenina spolu se semínky obalí na syrové maso (podobně jako když obalujeme řízek). Alternativně sušenou směs Fit-BARF Sensitive zamícháme psovi nebo kočce do jejich oblíbené pochoutky (mleté maso, konzerva, játra, rybičky nebo tuňák v oleji, jogurt, sýr, strouhané jablko apod.)

Pro dlouhodobé a skutečně kompletní zaopatření organismu podáváme současně Fit-BARF Sensitive a Mikro minerál, který vyrovnává (kromě deficitů z jednostranné výživy) varovně stoupající nedostatek stopových prvků a minerálních látek, které chybí v potravinovém řetězci

Fotky produktu