Maso & krmiva

cdVet Čistič střev 500 ml

Odstraňuje hnilobný nános a připravuje klima pro dobré bakterie
Cena s DPH
1 150,00 ,-
Cena bez DPH
1 000,00 ,-
Počet

Popis produktu

Odstraňuje hnilobný nános a připravuje klima pro dobré bakterie, tekutý, jen pes

cdVet Čistič střev (DarmRein) je přírodní doplněk výživy pro psy, který pomáhá při trávicích nebo střevních problémech. Střevům dodává čistící byliny + zeleninové extrakty, které aktivují zlenivělou peristaltiku a zanesené střevo vyčistí od hnilobného nánosu, který je živnou půdou pro plísně, škodlivé bakterie a červy.

Lepší příjem živin - Poruchy trávení, zvracení, průjmy a ostatní střevní potíže jsou prakticky vždy následkem nepřirozené výživy, chemie a toxinů, které střevní mikroflóru uvádí do nerovnováhy. Očista střev zlepší příjem živin a připraví podmínky pro osídlení dobrými bakteriemi.

Po antibiotikách - Vyčistit střeva doporučujeme také po antibiotikách nebo po chemickém odčervení, stejně tak psům krmeným tepelně zpracovaným krmivem je vhodné vyčistit střevo nejméně jednou ročně. Vzorem této přírodní receptury je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin lze docílit obrazné vymetení střevních stěn.

Doplnit bakterie - Po očistě střeva doplníme dobré bakterie přípravkem cdVet Aktivní střevo, jehož speciální kombinace fermentovaných cdVet bylin podporuje přirozenou očistu střeva, dodává dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry (léty osvědčená kombinace pro upevnění zdraví).

Složení cdVet Čističe střev:

Ovocný ocet, dextróza, šťáva z černého bezu, šťáva z červené řepy, fermentované obilí, laktóza, extrahovaná jadérka grapefruitu, výtažky z oregána, ginkga, artyčoku, tymiánu, anýzu, vpravo orientovaná kyselina mléčná


Syntetické přidané látky: ŽÁDNÉ


Žádné umělé vitamíny - Doplněk výživy cdVet Čistič střev neobsahuje žádné umělé vitamíny, žádné umělé minerální látky, zádné syntetické konzervanty ani laciná plniva.

Žádná chemie - cdVet Čistič střev je složen z čistě přírodních látek (žádná chemie). Proto nemá vedlejší účinky a nehrozí nebezpečí z nechtěného předávkování.

Žádné zatížení - Umělé látky v krmivech a v doplňcích výživy organismus zatěžují. Následkem chemické zátěže jsou civilizační nemoci (také alergie, kožní problémy nebo rakovina).

Jak je poznáme – Pouze umělé vitamíny se dají vážit a dávkovat. Zda-li se jedná o následně přidané umělé látky poznáme podle měrných jednotek (IE, mg, mcg apod.) v kterých je jejich množství udáváno.

 
Analytické složky:

Hrubý tuk < 0,2%; hrubý popel < 0,4%; hrubý protein < 0,3%, hrubá vláknina < 0,5%, sodík < 0,02%, vlhkost 91%

 


Doporučené dávkování na jeden den:

  • Pes do 40 kg denně 3 ml na 10 kg váhy
     
  • Pes nad 40 kg denně 2 ml na 10 kg váhy
     
  • Doporučujeme podávat minimálně 2 týdny, pro větší efekt je vhodné podávat Čistič střev až 4 týdny

Způsob podávání - Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Skladování: Po otevření skladovat v chladničce a spotřebovat nejlépe do šesti až deseti týdnů.

Účinky obsažených přírodních látek:

Ovocný ocet: povzbuzuje aktivitu slinivky břišní; pomáhá při odbourávání tuku, uhlohydrátů a bílkovin; podporuje tvorbu zažívacích šťáv; má silně dezinfikující účinky; obsahuje draslík, fosfor, chlor, sodík, hořčík, vápník, železo, fluor, křemík, a stopové prvky

Dextróza: pomáhá urychlovat syntézu aminokyselin a tuků

Šťáva z červené řepy: posiluje krvetvorbu, celkově obranyschopnost organizmu

Tekuté fermentované obilí: je bohaté na minerální látky, stopové prvky a vitamíny, např.: selen, měď, železo, mangan, zinek, vápník, hořčík, draslík, vitamíny E, B1, B2, B12

Laktóza: dodává energii, usnadňuje vstřebávání vápníku, zabraňuje tvorbě hnilobných bakterií ve střevě a podporuje bifidus bakterie

Pravotočivá kyselina mléčná: pomáhá získávat energii při látkové výměně, přebírá ochrannou funkci na střevní sliznici, podporuje fyziologickou střevní flóru

Extrakt z jader grapefruitu: antibakteriální, ničí patogeny, ničí plísně, antivirový

Oregano: je antiseptické, antivirové

Ginkgo: podporuje prokrvení, zlepšuje tekutost krve

Artyčok: tiší bolest, podporuje trávení

Tymián: je antibakteriální, uvolňuje, je močopudný, tiší křeče, uvolňuje hleny, celkově posiluje

Anýz: tiší křeče, je antibakteriální, celkově posiluje, uvolňuje, je močopudný, uvolňuje hleny

Fotky produktu