Maso & krmiva

cdVet Čistič střev v prášku 100 kapslí

Čistí střeva, připravuje klima pro zdravou střevní flóru
Cena s DPH
800,00 ,-
Cena bez DPH
695,65 ,-
Počet

Popis produktu

cdVet Čistič střev v prášku (Darm Rein Pulver) je přírodní doplňkové krmivo pro kočky a malé psy. Je to vhodná výživová podpora např. pro zvířata se sklony k trávicím nebo střevním problémům. Střevům dodává kvasnice, kůru s vlákninou a byliny, které pomáhají mj. harmonizovat střevní peristaltiku. 

Zahušťuje sliznice - Jilmová kůra obsahuje taniny (třísloviny), které mohou pomoci zahustit sliznice střev a tím snižit možnost vniknutí virů a toxinů do organismu. Navíc kůra obsahuje hodně vlákniny pro očistu střeva, a bohatá je také na minerální látky, stopové prvky a hodnotné živiny. 

Váže viry a toxiny - Obsažený přírodní jílový minerál bentonit váže přirozeným způsobem viry, toxiny a plísně, které jsou pak spolu se stolicí vyloučeny. Speciální pivovarské kvasnice v cdVet Čističi střev podporují dobré trávení a tím přispívají k lepšímu příjmu živin a vitálních látek. 

Po antibiotikách - Vyčistit střeva doporučujeme např. po antibiotikách nebo po chemickém odčervení, stejně tak zvířatům krmeným tepelně zpracovaným krmivem (ideálně jednou ročně). Vzorem této receptury nám byla volně žijící zvířata, která vědí, že s pomocí kůry stromů, keřů nebo určitých bylin lze docílit čistoty střev. 

Doplnit bakterie - Po očistě střeva je vhodné doplnit dobré bakterie přípravkem cdVetAktivní střevo, jehož speciální kombinace fermentovaných cdVet bylin podporuje přirozenou očistu střeva, dodává dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry (léty osvědčená kombinace pro upevnění zdraví).

Fotky produktu