Maso & krmiva

Yoggies Jehněčí a bílá ryba 15 kg

pro všechny věkové kategorie
Cena s DPH
1 825,00 ,-
Cena bez DPH
1 586,96 ,-
Počet

Popis produktu

Granule a minigranule Yoggies lisované za studena jehněčí maso a bílá ryba s obsahem mas 85% před sušením, 24,5% proteinů a 9,5% tuku jsou skvělé a chutné granule jak pro zdravé psy ve střední a nižší zátěži, i pro psy s alergiemi, zažívacími potížemi, cukrovkou (po poradě s veterinářem) apod. Neobsahují chemii, konzervanty, lepek, sóju ani masokostní moučku. Základem těchto vysoce kvalitních granulí je kvalitní syrové maso i všechny ostatní suroviny. Jsou vhodné pro štěňata i dospělé psy jako krmivo "All Life Stages". Nebobtnají, dobře se tráví, patří mezi nejzdravější krmiva pro psy a mají přirozenou chuť masa i surovin jako potrava psa v přírodě. Chovateli, kteří krmí BARF jsou granule Yoggies nazývány "sušený BARF".

Granule Yoggies lisované za studena patří mezi nový trend pro zdravé krmení psů. Díky svému složení, mletí "nahrubo" i použití kvalitních surovin bez chemie, lepku a sóji mají skvělé probiotické a prebiotické účinky na zdravé trávení psa. Obsahují ca 85% kvalitního syrového masa (před sušením) a díky tomu jsou špičkou na trhu. Yoggies granule jehněčí s bílou rybou byly vyvinuty jako dietnější, dobře stravitelná, kompletní potrava pro psy. Jsou používány teké u psů s alergiemi, trávicími potížemi, problémy s ledvinami apod. Jsou vyvinuty jako "All Life Stages" pro štěňata, dospělé i starší psy. BĚŽNÁ VELIKOST GRANULÍ - vhodné pro štěňata větších plemen a dospělé psy středních a velkých plemen.

Doporučené krmné dávky:

Doporučená základní krmná dávka na den je1,2% (pro psa s nižší až běžnou pohybovou aktivitou). Při střední a vyšší aktivitě doporučujeme 1,8% - 2,5% tělesné váhy vašeho psa podle fyzické zátěže. Doporučené dávky mohou být orientační. Skutečná potřeba potravy může záviset na aktivitě a věku psa. Nezapomínejte také, že každý pes musí mít vždy k dispozici dostatečné množství čerstvé vody.

Tabulka doporučených krmných dávek granulí Yoggies. 

Co jsou granule lisované za studena s příměsí laktobacilů:

Běžné granule jsou dnes vyráběny procesem extrudace. To je proces, při kterém se nejdříve vyrobí z různých surovin těsto (podobné jako paštika), které poté prochází procesem extrudace. Zde se prostřednictvím velkého tlaku a teploty až 200°C zbaví vody a „upeče“. Při tomto procesu je však bohužel zničena většina přírodních živin, enzymů a vitamínů. Tyto důležité živiny jsou pak do granulí přidány bohužel jedinou možnou a to chemickou cestou.

Yoggies granule lisované za studena jsou velmi blízké potravě z přírody. Již z výroby si zachovávají přirozenou chuť surovin a složení vč.enzymů i vitamínů. Suroviny jsou pečlivě vybírány, sušeny, mlety a poté již lisovány do tvaru granulí. Yoggies granule mají přirozené výživové složení a obsahují pomalu sušené maso, bílkoviny, enzymy, ovoce, bylinky, přírodní látky prospěšné na klouby, zdravou kůži i srst, vývoj i vitalitu psa a také příměs živých laktobacilů. Laktobacily v těle psa pomáhají udržet zdravou rovnováhu zažívacího traktu, střevní mikroflóry, posilují imunitu i budoucí dobré zdraví psa a spokojenost chovatele.

Granule lisované za studena mají ještě jednu zajímavou funkci. Díky své tvrdosti čistí mechanicky chrup psa a jejich chroupání tak psům poskytuje požitek, jako by chroupali kost.

Skladování:

Skladujte v chladu a suchu. Neuzavírat dlouhodobě do vzduchotěsných nádob.  

Analytické složky:

Hrubý protein 24,5 %

Hrubý tuk 9,5 %

Hrubá vláknina 5 %

Hrubý popel 6,6 %

Calcium 1,3 %

Fosfor 1,1 %

Vitamíny a stopové prvky:

Vitamín A – 11.000 iE

Vitamín D3 – 1.100 iE

Vitamín E – 200 mg

Vitamín B1 – 4 mg

Vitamín B2 – 8 mg

Vitamin B6 – 4,8 mg

Vitamín B12 – 48 μg

Biotin (vit.D) – 252 μg

Kyselina listová – 0,4 mg

Niacin – 24,1 mg

Vitamín C –  140 mg

Kyselina pantothenová – 8 mg

Cholinchlorid – 1.200 mg

Stopové prvky:

Mangan – 48 mg

Měď – 10 mg

Zinek – 65 mg

Jod – 1,6 mg

Složení: (obsah sušených mas odpovídá ca.85% obsahu masa v nesušené formě)

Jehněčí maso sušené mleté 15 %

Mletý sušený žaludek z divočáka 12 %

Maso bílé ryby, sušené, mleté 8 %

Sušená, mletá játra 4 %

Bramborové vločky 15 %

Směs zeleniny (čekanka, celer, mangold, pastiňák, kořen petržele) 4,5 %

Za studena lisovaný řepkový olej

Sušené, mleté mořské řasy

Směs bylinek pro psy (fenykl, kopřiva, pampeliška, kmín, heřmánek, tymián, listy maliny, listy ostružin, hořec) 3 %

Řepné řízky, sušené, mleté

Rybí olej

Želatinový prášek

Sušená rašelina 2%

Sušené, mleté borůvky

Yucca Schidigera, sušená, mletá

Laktobacily – Lactobacillus acidophilus, Streptococcus thermophilus

Dobré stravitelnosti a energetické úrovně 367 kcal / 100 g je dosaženo i bez přidání cukru a škrobů.  

Fotky produktu