cdVet Vysušující křemelina Parazit Ex 50 g

cdVet Vysušující křemelina Parazit Ex 50 g

 Popis: 

Dehydratuje parazity - „cdVet Křemelina“ (diatomit) jsou mikroskopické krystalky, o které si parazité rozříznou pokožku břicha a následně vyschnou (dehydratace). Je 100% přírodní, silně navazuje vlhkost a také trus blech nebo roztočů a optimalizuje tak hygienu, má dlouhotrvající účinnost. Nepoužívejte v blízkosti chovu roztočů, blech, či jiného hmyzu, mohlo by dojít k jejich vyhubení.

Využití a aplikace – Křemelinu využíváme v domácnostech na srst psa či kočky a na okolí jejich pohybu (podlahy, pelíšek) nebo v kotcích, stájích, voliérách. Lze ji jemně rozprášit, nebo smíchat s vodou a natřít štětcem na stěnu, kde vytvoří tenkou světlou vrstvu. Účinnost se rozvine po vysušení. Musí být vždy suchá (dojde-li k navlhnutí, dózu nechte otevřenou v blízkosti topení vysušit).

Bezpečná pro všechny – Nemá žádné vedlejší účinky, je bezpečná pro mláďata, březí a kojící matky, stejně tak pro děti a dospělé (neobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky). Křemelinové produkty jsou úředně zalistované jako potraviny, i podle evropského zákona o krmivech je Křemelina schválenou surovinou. Proto se může bez obav používat i v těsné blízkosti krmiv.

Složení

100% přírodní, jemně namleté schránky křemičitých řas.

Balení: Dóza s rozprašovacími otvory nebo, v případě velkého balení, plastová dóza s víkem.

Syntetické přidané látky na kg: ŽÁDNÉ

Poznámka: Produkt neobsahuje žádné syntetické látky. Působí čistě mechanicky a je bezpečný i při použití v těsné blízkosti potravin. Produkt má čistě biofyzikální účinnost. Nemá žádné vedlejší účinky, pro člověka i zvíře je naprosto bezpečný. Křemelinou nelze předávkovat.

Způsob použití

V bytě

Prášek rozprašte v domácnosti co nejrovnoměrněji. Především na koberce, do rohů a škvír, na pelíšky. Potřebné množství záleží na charakteru materiálu, při použití by měla být vidět tenká světlá vrstva.

Ve stáji

Prášek naneste pečlivě na podlahy, zdi, do rohů. Křemelina se dá využít i tak, že se smíchá s vodou a na stěnu se nanese pomocí štětce nebo nastříká pomocí tlakového rozprašovače s většími otvory. Jakmile dojde k jejímu vysušení, rozvine se účinnost.

Důležité upozornění

Křemelina se musí skladovat a používat v suchu, jinak nemá účinnost. Dojde-li k navlhnutí, doporučujeme nechat otevřenou dózu v blízkosti topení a vysušit.

Balení v dóze s rozprašovacími otvory nebo, v případě velkého balení, v plastové dóze s víkem.

Pokud je křemelina dobře skladována, má neomezenou trvanlivost.

Balení po použití pevně uzavřete!

Pozor, světlé materiály se mohou zabarvit! Před použitím snášenlivost materiálu vyzkoušejte na místě, které není vidět a kde případné zabarvení nebude na závadu!

Výrobce a distributor

Výrobcem je přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann, zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat). Společnost cdVet je od roku 1998 lídrem na trhu čistě přírodních krmiv, doplňků výživy a produktů pro péči o zvířata. 

 

 Název: cdVet Vysušující křemelina Parazit Ex 50 g

 Cena s DPH: 280

Cena s DPH: 280 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

 DOVOLENÁ ZAVŘENO: 
4. 7. - 8. 7. 2022

MRAŽENÉ MASO NEZASÍLÁME PPL

TRASA ROZVOZU Vlaštovičky - Rýmařov - Rešov:
Vlaštovičky - V+M. Heraltice - Horní Benešov - Milotice n.O. - Bruntál - Václavov - V. Štáhle - Rýmařov - Skály - Horní město - Rešov

TRASA ROZVOZU Opava a okolí:
Opava (Jaktař, Kateřinky, Kylešovice)
Palhanec - Vávrovice - Držkovice - Holasovice - Neplachovice - Loděnice
Otice - Slavkov - Zlatníky - Milostovice - Stěbořice - Jamnice - Vlaštovičky

DOPRAVA ZDARMA

PPL - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

zboží v e-shopu: 885 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Lucie Chovancová
tel: 777 807970
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Jamnická 6/5, 746 01 Opava Vlaštovičky
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

Ubytování se psem

 

Copyright 2010-2022 masokrmiva.cz