cdVet Wurm-o-Vet odčervovací byliny pro psy 25 g

cdVet Wurm-o-Vet odčervovací byliny pro psy 25 g

 Popis: 

cdVet Odčervovací byliny pro psy (Wurm-O-Vet fur Hunde) je přírodní sypký doplněk výživy z bylin a zeleninových extraktů, který obzvláště při napadení zažívacího traktu vnitřními parazity (začervení) napomáhá zlepšení příjmu živin. ContraWurm dodá střevům psa určité byliny, které červy ochromí (dostanou křeč a pustí se střevní stěny). Zeleninové extrakty následně zvýší střevní motoriku a tím se pes červů spolu se střevním obsahem (dříve než pomine ochrnutí červů) zbaví. Odčervovací dávka se podává dvakrát po sobě v rozmezí deseti až čtrnácti dnů. Vzorem pro recepturu tohoto přírodního produktu je vlk, který ví, že s pomocí určitých bylin se lze zbavit červů ve střevě. Pro některé majitele psů může být nepříjemným projevem tohoto přirozeného odčervení bez chemie a nervových jedů řídká a častější stolice v následujících hodinách, které je vhodné strávit na velké procházce (cca 3 až 4 hodiny).

Složení cdVet Wurm-O-Vet:

Rašelina, Kamala, Kapraď Samec, Dýňová jádra, plody jalovce, Česnek medvědí listy

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk stravy cdVet ContraWurm Hund neobsahuje žádné syntetické látky (nervové jedy, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů. Proto nemá žádné vedlejší účinky, nezpůsobuje resistence a nehrozí nebezpečí z jeho nechtěného předávkování.

Jak často psa odčervovat ?

Budoucí psí mámy odčervujeme tři až pět dní před krytím a čtrnáct dnů před porodem. Štěňata odčervujeme (společně s matkou) ve dvou, čtyřech, šesti a osmi týdnech. Po společném odčervení mámy a štěňat pak samotná štěňata odčervujeme jednou měsíčně až do stáří půl roku. Dospělé psy krmené převážně hotovými (průmyslově vyráběnými) krmivy doporučujeme odčervovat pravidelně 4 až 6 x ročně. Ostatní dospělé psy krmené z větší části pestrou výživou (doma vařená, lisovaná, syrová strava apod.) doporučujeme odčervovat cca 2 až 4 x ročně.

Krmné doporučení cdVet Wurm-O-Vet:

Dva po sobě jdoucí dny podávejte vždy ráno cca: 
Pes do 20 kg – 1,5 odměrky na 10 kg váhy

Pes nad 20 kg – 2,5 odměrky na 20 kg váhy

Kočky – 1 – 2 g každá dávka (podle váhy)

Po 10 – 14 dnech tento postup, opět ve dvou po sobě jdoucích dnech, zopakujte.

Odměrka je uvnitř dózy. Jedna odměrka odpovídá hmotnosti odčervovacího prášku ContraWurm cca. 0,7 gramu.

Důležitá informace o exkrementech

Fermentované zeleninové extrakty spolu s určitými bylinami v receptuře tohoto přírodního odčervovadla cdVet ContraWurm zrychlí střevní motoriku. Cílem (podle přírodního vzoru) je rychlé vyprázdnění střeva (v čase kratším než při obvyklém trávení), kterým se organismus psa zbaví křečí ochromených červů (kteří se pustili střeva) dříve než se vzpamatují.

Střevní obsah se po zrychleném průchodu nestihne v tlustém střevě zformovat a odvodnit. Proto v době exportu ochrnutých červů ve střevním obsahu pozorujeme řídkou a častější stolici podobnou průjmu. Tento přirozený čistící proces trvá po dobu několika hodin (zpravidla 3 až 4) od podání odčervovadla.

Proto doporučujeme odčervení psa provádět když máme čas a po podání cdVet ContraWurmu uděláme velkou procházkou do přírody. Máme – li k disposici výběh, můžeme zde svého psa alternativně pod dohledem umístit, ale pohyb při procházce je přínosnější (pro nás i pro psa). Exkrementy obsahující živé červy a jejich vajíčka prosím odstraníme. Tím zabráníme případné infikování jiného zvířete.

Chemické odčervování

Běžně používané uměle vyrobené odčervovací preparáty (chemie) obsahují téměř vždy toxické látky (nervové jedy), které červy ve střevě usmrtí. Tyto chemické, organismu neznámé (nepřírodní) látky však ve střevě poškodí i dobré bakterie a tím naruší rovnováhu střevní mikroflóry. Protože není zvýšena střevní motorika, tak mrtvoly červů zůstávají ještě několik dní ve střevě psa a organismus část mrtvol červů spolu s nervovým jedem stráví. Následkem je zatížení vnitřních čistících orgánů (játra, ledviny).

Uměle vyrobené odčervovací preparáty způsobují často také resistence (červy se nervovým jedům určitého složení přizpůsobí a přežijí). Často pak u chemických preparátů pozorujeme také symptomy vedlejších účinků jako je malátnost, průjem, zvracení, nechutenství apod. 

Výprodej poslední 1ks, exp 10/2020

 

 Název: cdVet Wurm-o-Vet odčervovací byliny pro psy 25 g

 Cena s DPH: 299

Cena s DPH: 299 Kč

Košík je prázdný.

DOPRAVA ZDARMA

PPL - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

DÁREK ZDARMA

Ke každé objednávce zaslané PPL :-)

zboží v e-shopu: 1444 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Lucie Chovancová
tel: 777 807970
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Jamnická 6/5, 746 01 Opava Vlaštovičky
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

Chovatelská stanice

Bohemia Luaro
Československý vlčák
www.ceskoslovenskyvlcak.eu

 

Copyright 2010-2019 masokrmiva.cz