cdVet Wurm-o-Vet byliny byliny pro kočku 12 kapslí

cdVet Wurm-o-Vet byliny byliny pro kočku 12 kapslí

 Popis: 

Produkt cdVet Wurm-o-Vet byl vyvinutý pro speciální výživovou podporu v situaci, která vzniká v souvislosti se začervením.

Vyvažuje nedostatek - Nedostatek bylinných látek, jako jsou saponiny, hořké látky a taniny, může u našich domácích zvířat vést k náchylnosti na napadení parazity. Na rozdíl od jejich divoce žijících druhů, domácí kočky často nemají možnost přijímat tyto látky skrze rostliny a byliny. Přitom ale např. u divokých koček právě tyto látky prokazatelně pomáhají zabránit nadměrnému přemnožení parazitů.

Přirozená podpora - Aby nebylo nutné uchylovat se příliš často k chemickým odčervovacím kúrám (léčivům), měl by se organismus zvířete pravidelně podporovat. Toho je možné dosáhnout vedle vyvážené výživy přidáváním doplňků, které vyrovnávají nedostatek bylinných látek, jako jsou saponiny, hořké látky a taniny.

Podávání - Wurm-o-Vet by měl být podle možností podáván ráno a po té je vhodné pustit kočku ven, resp. jí zajistit volný přístup na toaletu.

Tip – Mnoho odborníků na parazitologii radí kontrolovat případné začervení zvířete pomocí pravidelných rozborů trusu. Lze se obrátit např. na Státní veterinární ústav Praha, resp. příslušnou Krajskou veterinární správu, nebo některou ze soukromých laboratoří.

Složení cdVet Wurm-O-Vet:

Rašelina, kamala, kapraď samec, dýňová jádra, plody jalovce, listy česneku medvědího

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Wurm-o-Vet Katze neobsahuje žádné syntetické látky (nervové jedy, plniva, konzervanty apod.). Je smícháním zhotoven pouze jen z čistě přírodních komponentů. Nejsou známy žádné vedlejší účinky (ohledně stolice viz text níže), ani není prokázaný vznik rezistence.

Obsah analytických složek:

Hrubý protein 7,6%, hrubá vláknina 11,3%, hrubé oleje a tuky 1,7%, hrubý popel 35,5%, popel nerozpustný v kyselině chlorovodíkové 34,5%

Doplňkové látky na kg: Křemelina E551c 100g

Doporučené dávkování produktu cdVet  Wurm-o-Vet:  

Jednorázově podejte 1 – 2 g. U běžně velké kočky (cca 5kg) by měl stačit cca 1 g.

Po 10-14 dnech podejte stejné množství ještě jednou.

1 zarovnaná odměrka odpovídá cca 0,7g.

Kapsle:

Jednorázově podejte kočce do 5kg 2 kapsle, kočkám nad 5 kg 4 kapsle; po 10 – 14 dnech.

Po 10-14 dnech podejte stejné množství ještě jednou.

Kočka by měla mít přístup ven, nebo k toaletě.

Dózu po použití opět pevně uzavřete!

Jak často bylinky podávat?

To je velice individuální – záleží na náchylnosti kočky na napadení parazity, která souvisí např. s výživou, celkovým zdravotním stavem zvířete a mírou výskytu parazitů v jeho okolí; stejně tak ale záleží i na Vás a Vaší potřebě cítit se v bezpečí.

Důležitá informace o exkrementech

Fermentované zeleninové extrakty spolu s určitými bylinami v receptuře tohoto přírodního přípravku cdVet Wurm-o-Vet zrychlí střevní motoriku. Cílem (podle přírodního vzoru) je rychlé vyprázdnění střeva (v čase kratším než při obvyklém trávení).

Střevní obsah se po zrychleném průchodu nestihne v tlustém střevě zformovat a odvodnit. Proto pozorujeme řídkou a častější stolici podobnou průjmu. Tento přirozený čistící proces trvá po dobu několika hodin (zpravidla 3 až 4) od podání Wurm-o-Vetu. Není ale nutností! Některá zvířata tyto bylinky snášejí lépe a i když k průjmu nedojde, účinnost produktu zůstává.

Proto doporučujeme podávat byliny Wurm-o-Vet spíše ráno, a kočku poté případně pustit ven nebo se ujistit, že má volný přístup na toaletu. Exkrementy prosím vždy odstraníme.

Chemické odčervování

Běžně používané uměle vyrobené odčervovací preparáty (chemie) obsahují téměř vždy toxické látky (nervové jedy), které červy ve střevě usmrtí. Tyto chemické, organismu neznámé (nepřírodní) látky však ve střevě poškodí i dobré bakterie a tím naruší rovnováhu střevní mikroflóry. Protože není zvýšena střevní motorika, mrtví červi zůstávají ještě několik dní ve střevě kočky a organismus část jejich těl spolu s nervovým jedem stráví. Následkem je zatížení vnitřních čistících orgánů (játra, ledviny). 

Uměle vyrobené odčervovací preparáty způsobují často také rezistence (červi se nervovým jedům určitého složení přizpůsobí a přežijí). Často pak u chemických preparátů pozorujeme také symptomy vedlejších účinků jako je malátnost, průjem, zvracení, nechutenství apod. 

Zařazení podle legislativy: Doplňkové krmivo pro kočky

 

 Název: cdVet Wurm-o-Vet byliny byliny pro kočku 12 kapslí

 Cena s DPH: 390

Cena s DPH: 390 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

PÁTEK 25.9. ZAVŘENO

DOPRAVA ZDARMA

PPL - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

Rozvozy každý den před nebo po pracovní době

zboží v e-shopu: 1553 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Lucie Chovancová
tel: 777 807970
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Jamnická 6/5, 746 01 Opava Vlaštovičky
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

Chovatelská stanice

Bohemia Luaro
Československý vlčák

 

Copyright 2010-2020 masokrmiva.cz