Canvit - Kelp 180 g

Canvit - Kelp 180 g

 Popis: 

Doplněk stravy pro zuby, dásně i krásný vzhled srsti. Potlačuje zápach z tlamy a zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti. Vhodný pro psi i kočky.

Doplněk stravy pro zuby, dásně i krásný vzhled srsti. Canvit BARF Kelp je vhodný pro psi i kočky. Obsahuje 100% mořské řasy kelpa, která působí proti tvorbě zubního plaku a formování zubního kamene, tím, že omezuje schopnost nepřátelských bakterií zachytit se na zubech a dásních. Zubní povlak a kámen se tak stává měkčí a poréznější a jde snadno mechanicky odstranit. Pravidelné podávání kelpy takto velmi efektivně potlačuje nepříjemný zápach z tlamy, působí proti potížím způsobeným nesprávnou hygienou zubů a dásní.

Kelpa pro intenzitu a lesk srsti

Kelpa obsahuje řadu vitamínů, mikroprvků, aminokyselin a nenasycených mastných kyselin a má pozitivní účinky na pokožku zvířat a krásný vzhled jejich srsti. Zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti. Napomáhá při dosycení přirozené pigmentace nosní houby, víček a očního okolí. Je tedy ideálním doplňkem stravy pro výstavní psy v barvách tricolor, s pálením a pro dosycení černé nosní houby u bílých a světlých psů. Kelpa nezpůsobuje reznutí srsti.

Hlavní vlastnosti:

  • působí proti tvorbě zubního plaku a formování zubního kamene
  • potlačuje nepříjemný zápach z tlamy
  • zvýrazňuje intenzitu barvy a lesku barevné srsti

Složení

100% hnědá mořská řasa Kelpa (Ascophyllum Nodosum). Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva ani chemická aromata. Hrubá vláknina 7,14 %, tuk 3,76 %, hrubý protein 6,93 %, popel 20,23 %, jód 460 mg/kg.

Použití

Pro kočky a malé psy do 10 kg: ¼ čajové lžičky denně. Pro střední psy s hmotností 10-25 kg: ½ čajové lžičky denně. Pro velké psy s hmotností 25-45 kg: ¾ čajové lžičky denně. Pro extra velké psy s hmotností nad 45 kg: 1 čajová lžička denně.

Kelpa se podává dlouhodobě nebo v pravidelných kúrách s každodenní krmnou dávkou. Prášek se podává do krmiva nebo přímo do tlamy. Výsledky lze pozorovat dle stavu zubů již za 2-3 týdny. Při preventivním užívání podávejte po dobu 2 měsíců 2x ročně nejlépe na jaře a na podzim v souvislosti s pozitivním účinkem na srst v období línání. Při řešení zápachu z tlamy a výskytu zubního kamene podávejte trvale.

1 čajová lžička odpovídá asi 4 gramům Kelpy a balení 180 g tak vydrží pro kočku nebo malého psa minimálně 6 měsíců, pro středního psa 4,5 měsíce, pro velkého psa 3 měsíce a pro psa s hmotností nad 45 kg vydrží balení 180 g 45 dní (1,5 měsíce).

 

 Název: Canvit - Kelp 180 g

 Cena s DPH: 215

Cena: 215 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

Nové rozvozové trasy: 

Malé Hoštice - Velké Hoštice - Kravaře - Bolatice - Štěpánkovice - Kobeřice - Hněvošice - Služovice - Pusté Jakartice

Štítina - Komárov - Raduň - Chvalíkovice - Branka u Opavy

Minimální objednávka pro výše zmíněné trasy je

2000 Kč + dopravné 150 Kč

 

DOPRAVA ZDARMA

Kurýrem - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

zboží v e-shopu: 1229 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Hana Suchánková
tel: 728436946
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Mahenova 493/1a, 74707 Opava
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

...

 

Copyright 2010-2023 masokrmiva.cz