cdVet Fit-BARF Sensitive 350 g

cdVet Fit-BARF Sensitive 350 g

 Popis: 

Vyváženost krmné dávky – bez obilnin, se zeleninou, minerály, vitamíny

cdVet Fit-BARF Sensitive je přírodní doplněk výživy ze zeleniny (topinambur, řepa, mrkev), ze semínek lnu a černuchy damašské, z kvasnic, klíčků a z cdVet bylin (kopřiva, bříza, ostropestřec, smetanka), který optimálně doplňuje každý druh výživy (hotová, syrová, vařená) o vitamíny skupin A, E, B, esenciální mastné kyseliny a o balastní látky (důležité pro kondici a očistu střev).

Vyváženost – Moderní koncept této receptury podporuje látkovou výměnu a trávení, což zjednodušuje zaopatření organismu a tím zdravou výživu. Zejména při krmení syrovým masem (BARF) usnadňuje Fit BARF Sensitive obtížné a časově náročné opatřování a dávkování rozličných doplňků výživy (semínka, oleje, mořské řasy, kvasnice, klíčky, byliny, med apod.), tak jako zeleniny.

Dietní – Dietetické vlastnosti receptury Fit-BARF Sensitive oceníme také při tvorbě dietního plánu pro redukční dietu, při potížích se slinivkou břišní, při cukrovce a ostatních poruchách látkové výměny. Fit-BARF Sensitive je zdravý doplněk cdVet programu (je bez obilovin), který při pravidelném přikrmování (3 až 5 krát týdně) přináší do jídelníčku kromě vítaného zpestření také potřebnou vyváženost. Zelenina pro Fit BARF Sensitive je pro zachování enzymů a vitamínů sušena při teplotě 40 °C.

TIP – Fit-BARF Sensitive v kombinaci s Micro Mineralem tvoří dobrou bázi pro optimální zaopatření organismu (obzvláště při syrové výživě BARF).

Složení cdVet Fit-BARF Sensitive:

Topinambur hlíznatý, karotka mletá, červená řepa, lněná semínka, semena z černuchy damašské, sladové klíčky, pivovarské kvasnice, kopřiva nať, břízový list, ostropestřec mariánský nať, smetanka lékařská nať, smetanka lékařská kořen

Analytické složky cdVet Fit-BARF Sensitive:

Hrubý protein 7,0%; hrubá vláknina 23,0%; vápník 1,21%%; hrubé oleje a tuky 5,8%; hrubý popel 8,6%, fosfor 0,20%

Doplňkové látky na kg: technologické doplňkové látky: bentonit 1m558i 10g

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplněk výživy cdVet Fit-BARF Sensitive neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Smíchán je pouze z čistě přírodních komponentů.

Krmné doporučení cdVet Fit-BARF Sensitive:

Hmotnostní poměr podávané čerstvé zeleniny (ovoce) při syrové nebo vařené výživě tvoří 10 až 25 procent (při krmení suchým krmivem je hmotnostní poměr syrové zeleniny 30 až 50 procent). cdVet Fit-BARF Sensitive podáváme (protože je sušený) v množství, které odpovídá 10 až 15-ti procentům obvyklého podílu syrové zeleniny nebo ovoce v krmné denní dávce:

Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Kočka a malý pes do 10 kg: ……….… 1 odměrka

Střední pes 10 až 30 kg: ….............… 2 odměrky

Velký pes nad 30 kg: ……………….... 3 odměrky

Jedna odměrka odpovídá hmotnosti cca 4,5 g

Od velikosti balení nad 2 kg:

Běžné denní množství podávané zeleniny nahraďte:

Kočka a malý pes do 10 kg: ……….… 1 čajová lžička

Střední pes 10 až 30 kg: ….............… 2 čajové lžičky

Velký pes nad 30 kg: ……………….... 3 čajové lžičky

Jedna čajová lžička odpovídá hmotnosti cca 4,5 g.

Celkové množství bentonitu nesmí v kompletním krmivu přesáhnout maximální povolené množství 20000 mg/kg kompletního krmiva.

Je třeba zamezit souběžnému orálnímu podávání spolu s makrolidy.

Zařazení podle legislativy: Doplňkové krmivo pro psy a kočky.

Topinambur v doplňku výživy cdVet Fit-BARF Sensitive:

Topinambur od indiánů - Topinambur hlíznatý, který je v krmivu cdVet Fit-Crock Sensitive zastupen v největším podílu, pochází od indiánů ze Severní Ameriky, odkud byl začátkem sedmnáctého století převezen do Francie, kde se rozšířil a dodnes se zde pěstuje (vedle brambor) jako zdravá potravina.

Diabetická brambora - U nás v současné době Topinambur není příliš rozšířený a znám byl dříve jako tzv. židovské brambory. Lidová léčitelská zkušenost topinamburu přisuzuje místo např. v jaterních či žlučníkových dietách. 

Minerály a stopové prvky - Topinambur je mimořádně bohatý na minerální látky, stopové prvky a obzvláště přínosný je pro svůj vysoký obsah draslíku (až 460 mg na 100 g), hořčíku, vápníku, síry, kyseliny křemičité, železa a fosforu.

Spousta vitamínů - Topinambur obsahuje také mnoho důležitých vitamínů (například: Karoten, B1, B2, B6), kyselinu nikotinovou, vitamin C, D, biotin a jeho cukry (ovocný a hroznový) jsou ve složení podobném jako ve včelím medu.

Obsahuje Inulin - Významnou zásluhu na dietetické receptuře krmiva cdVet Fit-Crock Sensitive však má především prebiotický Inulin, který je ve velkém množství v Topinamburu obsažen.

Probiotický inulin v topinamburu

Zásobní látka - Inulin je polysacharid, který v buňkách topinamburu a ostatních hvězdicovitých rostlinách slouží jako zásobní látka pro případ nedostatku živin.

Působí prebioticky - V tenkém střevě je inulin nestravitelný (chová se jako vláknina) a proto v tlustém střevě působí prebioticky pozitivně na bakteriální mikroflóru >> bifidobakterie jsou posilovány a hnilobné bakterie odbourávány.

Lepší příjem minerálů - Inulin tak ve střevě podporuje lepší příjem minerálních látek a pozorován byl také jeho pozitivní vliv na tvorbu a zhodnocení esenciálních mastných kyselin.

Pomáhá při cukrovce - Protože nasládlý inulin na rozdíl od cukru není stravitelný, tak nezvyšuje hladinu krevního cukru a kromě snižování pocitu hladu se výborně osvědčil při cukrovce (Diabetes Mellitus) a ostatních poruchách látkové výměny.

 

 Název: cdVet Fit-BARF Sensitive 350 g

 Cena s DPH: 380

Cena: 380 Kč

Košík je prázdný.

UPOZORNĚNÍ

Nové rozvozové trasy: 

Malé Hoštice - Velké Hoštice - Kravaře - Bolatice - Štěpánkovice - Kobeřice - Hněvošice - Služovice - Pusté Jakartice

Štítina - Komárov - Raduň - Chvalíkovice - Branka u Opavy

Minimální objednávka pro výše zmíněné trasy je

2000 Kč + dopravné 150 Kč

 

DOPRAVA ZDARMA

Kurýrem - Při nákupu nad 2000 Kč

Rozvoz po Opavě zdarma při nákupu nad 500 Kč

zboží v e-shopu: 1229 e-shop systém banan.cz

Důležité informace

Doprava a platba
Obchodní podmínky
Reklamační řád
Elektronická evidence tržeb
Prohlášení o používání cookies
GDPR

Kontakt

Hana Suchánková
tel: 728436946
e-mail: info@masokrmiva.cz
Sídlo firmy: Mahenova 493/1a, 74707 Opava
Prodejna: Nákladní 26, 746 01 Opava

...

 

Copyright 2010-2023 masokrmiva.cz