Maso & krmiva

Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Active MINI 6 kg

pro aktivní a sportovní psy
Cena s DPH
1 400,00 ,-
Cena bez DPH
1 217,39 ,-
Počet

Popis produktu

Lisované za studena - cdVet Fit-Crock Active je přírodní za studena lisované (neextrudované) krmivo pro psy s hodnotnými bylinami bez chemie a bez konzervantů. Jedná se o kompletní krmivo pro psy.

Aktivní, sportovní psi - Receptura přírodních léčitelů zvířat z týmu cdVet sestavená podle přírodního vzoru široce zaopatřuje a zároveň přirozeným způsobem vyživuje organismus psů. Fit-Crock Active je vhodný především pro aktivní a sportovní psy, např. lovecké psy nebo čilé, horlivé domácí psy.

Bez obilnin, bez laktózy - cdVet Fit-Crock Active je díky tomu vhodný i pro psy, kteří nesnášejí lepek/obilniny nebo mají jiné potíže s metabolismem, alergiemi. Topinambur v krmivu Fit-Crock Active je mimořádně bohatý na různé obsahové látky: za pozornost stojí vyšší obsah draslíku (460mg na 100g), stejně jako hořčíku, vápníku, síry, kyseliny křemičité a železa, stejně jako fosforu a vitamínů (např. karotenu, B1, B2, B6), niacinu (kyselina nikotinová), vitamínů C, D, inositolu a biotinu; fruktóza a glukóza jsou obsaženy v podobném poměru jako v medu. Kromě toho se topinambur skládá z velké části z inulinu, který podporuje probiotické mikrorganismy ve střevech.

Obsah masa a tuku - Vyšší obsah živočišných bílkovin z jehněčího masa, ryby a krve, stejně jako vysoký obsah tuku (hovězího) zajišťují optimální zaopatření organismu podle biologického vzoru. Celkový obsah bílkovin je úmyslně nižší resp. ne příliš vysoký – aby se zbytečně nezatěžoval metabolismus, zatímco zvýšená potřeba esenciálních aminokyselin je pokryta. Obsah tuku je tvořen hovězím tukem pro rychlou a lehce disponibilní energii, a hodnotným, za studena lisovaným rostlinným olejem k zaopatření esenciálními mastnými kyselinami.

Inulin – Inulin z topinamburu je sacharid nestravitelný v tenkém střevě, který pozitivně ovlivňuje složení mikroflóry v tlustém střevě (posiluje bifido-bakterie, zatímco hnilobné bakterie vytlačuje). Zároveň podporuje vstřebávání minerálů ze střeva a byly pozorovány také pozitivní účinky na vstřebávání esenciálních mastných kyselin. Protože jde o sacharid nevstřebatelný ve střevech, je navíc velice dobře snášený. Kromě toho mírní pocity hladu a návaly hladu.

Vláknina čistí střeva – Hrubě mleté rostlinné složky (klíčky, zelenina, mořské řasy, lněná semínka, cdVet byliny) dodávají další vitamíny, minerální látky, stopové prvky a důležitou vlákninu, která čistí střeva.

Přírodní vitamíny – Maximum syrových složek, spolu s šetrným lisováním za studena zachovává enzymy a přírodní vitamíny, které jsou pro pevné zdraví nepostradatelné.

Umělé zatěžují - Proto do krmiva cdVet Fit-Crock Active záměrně nepřidáváme ŽÁDNÉ UMĚLÉ VITAMÍNY, které organizmus zatěžují. Inspirací je pro nás příroda, podle které se řídíme.

Ideální s BARFem - Přikrmování syrovým masem (kombinace s BARFem) zvyšuje bioaktivitu krmení a blíží se tak přirozené výživě psů.

Informace k obsahu masa

Toto krmivo je deklarované podle německého, resp. evropského krmivářského práva. Kdyby se celý obsah sušených substancí z masa + ryb přepočítal na množství v čerstvém stavu, vyšlo by množství 50 – 65% (podle druhu Fit-Crocku).

 

Upozornění ke kvalitě „vedlejších produktů živočišného původu“

Podle evropského krmivářského práva se mohou určité použité krmné suroviny shrnout pod tzv. skupinovou deklaraci. To ve výsledku znamená, že se v deklaraci nemusí uvádět každá jednotlivá použitá krmná surovina. Fit-Crock Active neobsahuje ŽÁDNÉ skryté krmné suroviny. Ze skupiny „vedlejší produkty živočišného původu“ jsou použity výhradně jen hodnotné části z ovcí určených pro lidskou spotřebu. Kromě svaloviny jsou záměrně použity také vnitřnosti, které jsou pro psa výživově důležité, jako např. plíce, vemínko, játra, stejně jako kosti. Tím je zajištěna optimální výživa podle biologického vzoru.

 

Složení krmiva cdVet Fit-Crock Active MINI:

Brambory, maso a vedlejší produkty živočišného původu (15% jehněčí & ovčí moučka, 7% krevní moučka, 6,1% hovězí tuk), topinambur, moučka z mořských ryb, karotka, pivovarské kvasnice, šetrně lisovaný lněný olej, vápenaté mořské řasy, mořské řasy, sladový květ, nať kopřivy, březový list, nať ostropestřce, kořen pampelišky, extrahovaná hroznová jadérka, rozmarýn. 


Analytické složky krmiva cdVet Fit-Crock Active MINI 

Hrubý protein: 23%, hrubý tuk: 10,2%, hrubá vláknina: 6,5%, hrubý popel: 8%, vápník: 1,6%, fosfor: 0,87% 

Poznámka: Obsah bílkovin a tuků je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou potřebu moderních psů (jejich nadbytek organismus přetěžuje). 


Fotky produktu