Maso & krmiva

Lisované krmivo cdVet Fit-Crock Štěně 6 kg

až 65% jehněčího a ovčího masa
Cena s DPH
950,00 ,-
Cena bez DPH
826,09 ,-
Počet

Popis produktu

Lisované krmivo pro štěně cdVet Welpen-Croc
cdVet Welpen-Croc je za studena lisované (neextrudované) suché krmivo pro štěňata s přírodními vitamíny a minerály (neobsahuje syntetické).

Kromě velikého podílu masa (až 65% jehněčí & ovčí) obsahuje také semínka z cukrové řepy, olej lisovaný za studena, karotku, krevní moučku, extrakt z hroznového vína, rozmarýn a směs vybraných léčivých bylin. Dobře vyvážené složení přírodních látek v krmivu cdVet Welpen-Croc pokrývá široké výživové spektrum také v oblasti stopových prvků a minerálních látek a zajišťuje tak optimálně základní výživu štěňat na přírodní bázi.
Válečkové lisované brikety mají průměr 6 milimetrů, délku cca 10 až 15 milimetrů.

Složení krmiva cdVet Welpen-Croc:

Kukuřice, 50-65% masa a vedlejší masové produkty (100% jehněčí & ovčí z jatek), rýže natural, karotka, krevní moučka, rybí moučka, pivní kvasnice, hovězí tuk, kukuřičné klíčky, semínka z cukrové řepy, za studena lisovaný rostlinný olej (přírodní), melasa, mléko a mléčné produkty, lněná semínka, mořské řasy, sladové klíčky, kopřiva, březové listy, Silybum marianum (Ostropestřec mariánský), Taraxacum officinale (Smetanka lékařská), extrakt z hroznového vína, rozmarýn, směs vybraných léčivých bylin cdVet

 Jakostní znaky:

Proteiny 26,50%, tuky 9,00%, vláknina 3,30%, popel 4,90%, kalcium 1,30%, fosfor 0,75% 

Poznámka:  Obsah proteinů a tuků je v tomto štěňecím krmivu vyšší nežli u krmiv pro psy dospělé, a současně je oproti často velkým podílům v extrudovaných granulích optimalizován pro skutečnou aktivitu štěňat rodinných psů (nadbytek proteinů a tuků musí organismus s následky přetížení odbourat).

 Krmivo cdVet Welpen-Croc s přírodními vitamíny neobsahuje žádné syntetické látky a obsažené byliny podporují přirozené čistění střev. Nebobtná v žaludku (nezvětšuje objem), čímž minimalizuje riziko přetočení (torze) žaludku.

 Doporučená krmná dávka krmiva cdVet Welpen-Croc na 1 den
● Nejmenší pes (1až 5kg): …..…… 50 až 100 gramů
● Malý pes (5 až 10kg): …..…….… 100 až 200 gramů
● Střední pes (10 až 20kg): ……… 200 až 300 gramů
● Velký pes (20 až 35kg): ……....... 300 až 400 gramů
● Největší pes (nad 35kg): ……..... 400 až 600 gramů

Přechod na krmivo pro dospělé psy:
Krmivem Welpen-Croc krmíme štěňata malých plemen do devátého měsíce a štěňata středních a velkých plemen do čtvrtého až sedmého měsíce. Následně přecházíme na krmivo pro psy dospělé

 

Informace k vybraným složkám krmiva cdVet Welpen-Croc:

Olej lisovaný za studena
Díky dražší, ale mnohem šetrnější metodě získávání oleje lisováním rostlin za studena obsahuje olej maximum přírodních vitamínů a mastných kyselin.
Poznámka:  Při běžné produkci oleje horkou rafinací je velká část vitamínů a mastných kyselin v olejích teplem zničena.

Krevní moučka
Pro použití krevní moučky do receptury tohoto přírodního krmiva byli panu Dingmannovi vzorem vlci, kteří z kořistí konzumovali také i krev obsahující další bohaté spektrum významných minerálních látek.

Mléko a mléčné produkty
Použitím těchto mléčných složek se opět vracíme k přírodě, protože vlci ze svých kořistí jedli také vemínka obsahující i mléko (rovněž dodavatel minerálních látek a vitamínů).

Civilizační choroby, alergie a kožní problémy psů
Za studena lisované krmivo cdVet Welpen-Croc je vedle přirozené syrové stravy ideální krmivo pro zdravá stěňata a osvědčená výživová prevence v předcházení zdravotním problémům jako například: kožní problémy, alergie, onemocnění kloubů, reprodukční, trávící nebo jiné potíže.
 

Přidané látky na Kg (aditiva): ŽÁDNÉ
Ano, krmivo cdVet Welpen-Croc skutečně neobsahuje žádné syntetické přidané látky (aditiva) a proto nezatěžuje chemickými látkami orgány látkové výměny. Přírodní krmivo cdVet Welpen-Croc se bez syntetických vitamínů za cenu kratší trvanlivosti (5 až 6 měsíců) obejde, protože díky šetrnému lisování za studena obsahuje původní, čistě přírodní vitamíny, minerální látky a stopové

Technologie lisování krmiva za studena
Krmivo cdVet Welpen-Croc je na rozdíl od termicky extrudovaných krmiv vyrobeno sice pomalejší, ale zato velmi šetrnou technologií slisováním za studena. Tato technologie zajišťuje, že všechny přírodní vitamíny a minerály zůstanou ve své původní podobě (a také v původním celém spektru) organismu k disposici. Vzorem pro vznik tohoto krmiva je příroda, podle které se výrobce majitel firmy cdVet a tvůrce receptur pan Dingmann orientuje.

Konzervace, exspirace a skladování krmiva cdVet Welpen-Croc
Krmivo cdVet Welpen-Croc je konzervováno pouze obsaženými přírodními vitamíny, které nezatěžují organismus štěňat. Daň za absenci syntetických konzervačních látek je kratší doba trvanlivosti krmiva. Krmivo Fit-Croc skladujeme v suchu, mimo dosah slunečného žáření a při pokojové teplotě maximálně do 25 stupňů.

Krmivo cdVet Welpen-Croc má od data výroby dobu exspirace: na jaře a v létě 5 měsíců, na podzim a v zimě 6 měsíců.

Poznámka:  U běžných, termicky extrudovaných krmiv se syntetickými konzervanty je doba exspirace 1až 2 roky.


Identifikace krmiva cdVet Welpen-Croc
Výrobní číslo každé šarže (Charge) je uvedeno na obalu. Vzorky každé vyrobené šarže krmiva cdVet Welpen-Croc jsou ve vlastní laboratoři kontrolovány a pro potřeby případných zpětných dotazů jsou výsledky těchto laboratorních rozborů archivovány.

Informace k množství masa v krmivu cdVet Welpen-Croc
Podle platných předpisů evropské unie je složení tohoto krmiva deklarováno sestupně (od největšího podílu zleva doprava). Při sečtení obsaženého množství jehněčího, ovčího a rybího masa a přepočtení všech složek krmiva na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) je podíl masových složek v tomto krmivu 50 až 65%. Tento velký obsah masových složek odpovídá podle přírodního vzoru skutečným výživovým potřebám psa.

Informace ke kvalitě masa v krmivu cdVet Welpen-Croc
V krmivu cdVet Welpen-Croc je výhradně jehněčí a ovčí maso z porážky jatek pro člověčí potřebu, která nedělají nucený výsek (nezpracovávají uhynulá zvířata). Vedle největšího podílu svaloviny a masových odřezků jsou do krmiva záměrně přidány také tyto vybrané vedlejší produkty, které pro zdravou širokospektrální výživu psi potřebují: ledviny, játra, žaludky, srdce, plíce, vemínka, mleté malé a chrupavčité kosti.

Poznámka:  V nabídce těchto jatek jsou pro výrobce psích krmiv také levnější vedlejší zvířecí produkty obsahující ale rozemleté velké kosti, rohy, kopyta, mozek, srst, exkrementy a moč. Tyto vedlejší zvířecí produkty majitel firmy cdVet pan Dingman nekupuje, protože je přesvědčen, že do zdravého a přírodního krmiva pro psy tyto komponenty nepatří

 

Fotky produktu