Maso & krmiva

Lunderland Skopové dršťky 800 g

100% skopové dršťky
Cena s DPH
121,00 ,-
Cena bez DPH
105,22 ,-
Počet

Popis produktu

Doplňují dobré bakterie pro zdravou střevní floru, také pochoutka pro psy a kočky

Hrubomleté konzervované neprané zelené skopové dršťky Lunderland Schafpansen pro psy a kočky bez přídavku rostlinných složek, aromat, barviv, konzervačních látek a bez umělých vitamínů.

Složení konzervy - 100% skopové dršťky (bachor)

Střevní flora - Neprané zelené dršťky jsou nedílnou součástí výživy psů a koček. Dršťky obsahují zbytky zfermentované rostlinné potravy, které organismu psů a koček dodávají dobré bakterie pro zdravou střevní floru.

Původ masa - Původ zvířat je Německo. Skopci (berani) a ovce z volného chovu měli přirozenou výživu na pastvě (tráva, byliny, luční květiny), v zimě pak seno (sušená luční tráva). Žádná průmyslová krmiva s umělými vitamíny a konzervanty.

BIO kvalita - Díky přirozené stravě a volnému chovu na pastvě obsahuje skopové maso minimum toxických odpadů. Proto nezatěžuje organismus našich psů a koček - prakticky BIO kvalita (jen bez certifikátu).

Analytické složky: hrubý protein: 13,7%, hrubý popel: 0,9%, vlhkost: 74,9%, hrubý tuk: 8,3%, hrubá vláknina 1,0%, vápník 0,07%, fosfor 0,13%; stravitelné bílkoviny 93,4%

Doporučená krmná dávka na 1 den

Rámcová denní krmná dávka je 2,5 až 3 % z ideální hmotnosti kočky nebo psa. Níže je příklad průměrné denní dávky masa pro mírně nebo běžně aktivní zvířata.

● Kočka o hmotnosti 3 kg krmíme 100 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 3 dny

● Pes o hmotnosti 5 kg krmíme 150 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 2 dny

● Pes o hmotnosti 10 kg krmíme 300 gramů. Konzerva o hmotnosti 300 gramů nám vydrží 1 den

Upozornění: Zelené dršťky jsou neprané žaludky, obsahují tedy ještě zbytek natráveniny a v případě syrového masa také dobré bakterie, proto mají masa s jejich obsahem výrazné aroma a může docházet k odchylkám nejen ve vůni, ale i v barvě (jde navíc o čistě přírodní produkt). Jejich nepříjemný zápach tedy neznamená, že je maso zkažené, jde o přirozenou vlastnost zelených drštěk.

Fotky produktu