Maso & krmiva

Olej z tresčích jater Fit-Barf Dorschlebertran 250ml

TRESČÍ JÁTRA - 100% Rybí olej z tresčích jater pro psy a kočky
Cena s DPH
415,00 ,-
Cena bez DPH
360,87 ,-
Počet

Popis produktu


Rybí olej z tresčích jater (cdVet Fit-Barf Dorschlebertran)
je přirozený vysoce hodnotný dodavatel omega 3 mastných kyselin a vitamínu D. Rybí olej z tresčích jater je lékaři s úspěchem doporučován při nedostatku vitamínu A nebo vitamínu D. Mastné kyseliny (jako například kyselina linoleová) jsou vícekrát nenasycené mastné kyseliny, které si organismus neumí sám vyprodukovat. Proto jsou tyto mastné kyseliny pojmenovány jako nenasycené a organismus je přijímá prostřednictvím potravy. Vitamin D je důležitý pro stavbu kostí a pro regulaci kalciové hladiny. cdVet Fit-Barf Dorschlebertran je lisován šetrně podle DAB - Deutsches Artznei Buch (německá lékařská kniha) což garantuje zachování hodnot obsažených přírodních látek)

Složení cdVet Fit-Barf Dorschlebertran oleje:

100% rybí olej z tresčích jater.


Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: cdVet olej z tresčích jater neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Jedná se o čistý olej lisovaný za studena podle DAB (proto bez karcinogenů). Proto nemůže mít vedlejší účinky.

 

Doporučené dávkování:

Dávku živočišného oleje z tresčích jater nepodáváme každý den, ale pouze dvakrát týdně (optimální dávka vitaminu A a D). Ve volných dnech podáváme některý z rostlinných olejů.
 

Kočka a malý pes do 10 kg: ……….… ½ čajové lžičky.

Střední pes 10 až 30 kg: ….............… 1 čajová lžička.

Velký pes nad 30 kg: ……………….... 1 a ½ čajové lžičky.


Skladování oleje:

Po otevření uchováváme olej v chladnu a v temnu (nejlépe v ledničce).


Fotky produktu