Maso & krmiva

cdVet Fit BARF Ovoce 350g

doplněk kterým můžete nahradit obvyklé množství čerstvého ovoce při krmení syrovou stravou
Cena s DPH
299,00 ,-
Cena bez DPH
260,00 ,-
Počet

Popis produktu

Zdravá alternativa k zelenině – bez obilnin, zajišťuje pestrost a vyváženost

cdVet Fit-BARF Ovoce (v originále Fit-BARF Obst), je doplňkové krmivo pro psy, kterým můžete nahradit obvyklé množství čerstvého ovoce při krmení syrovou stravou. Doplněk je vyrobený z vybraných přísad tak, aby pomohl optimálně zaopatřit a doplnit denní krmnou dávku barfu.

Výživné látky – Kvalitní ovoce (černý jeřáb, jablka, jahody, černý rybíz) je zdrojem balastních látek (důležité pro očistu střev) a doplňuje o vitamíny každý druh výživy (hotová, syrová, vařená). Ideální je Fit BARF Ovoce především jako pravidelný doplněk výživy k syrové stravě BARF, kde zjednodušuje opatřování, skladování a podávání ovoce.

Vitamíny – Zdařilá receptura je obohacena o pivovarské kvasnice a zvápenatělé mořské řasy. Proto Fit BARF ovoce výborně zaopatřuje organismus také v oblasti přírodních vitaminů (E, A, K, C, niacin, riboflavin, kyselina listová ), flavonoidů, balastních a minerálních látek. Ovoce je pro zachování enzymů a vitamínů sušeno při teplotě 40 °C.

TIP - V kombinaci s cdVet Micro Mineralem tvoří Fit BARF Ovoce dobrou bázi pro optimální zaopatření organismu.

Složení cdVet Fit-BARF Ovoce:

Dřeň z aronie (temnoplodec, černý jeřáb), jablečná dřeň 20,5%,  jahodová dřeň, černorybízová dřeň, šípkové slupky, sladový květ, pivovarské kvasnice

Přidané látky: ŽÁDNÉ

Poznámka: Doplňkové krmivo cdVet Fit-BARF Ovoce neobsahuje žádné syntetické látky (umělé vitamíny, umělé minerální látky, plniva, konzervanty apod.). Vyrobeno je pouze z čistě přírodních komponentů.

Analytické složky a obsahy:

Hrubý popel 3,4%, hrubý protein 11%, hrubé oleje a tuky 6,1%; hrubá vláknina 25,9%, vápník 0,33%, fosfor 0,26%

Doporučené dávkování:

1 -2 x týdně nahraďte obvyklé denní množství ovoce: malí psi 1 odměrka, střední psi 2 odměrky, velcí psi 3 odměrky.

1 odměrka odpovídá cca 4g.

Balení 2,5 kg: 1 -2 x týdně nahraďte obvyklé denní množství ovoce: malí psi 1 čaj. lžička, střední psi 2 čaj.lžičky, velcí psi 3 čaj. lžičky.

1 čaj. lžička odpovídá cca 4g.

Fotky produktu